Sosyal Medya Danışmanlığı

İlgilenemiyorum diye üzülmeyin, Sosyal Medya Danışmanlığı ile fark yaratıyoruz !

Avokado Dijital olarak müşterilerimize profesyonel olarak sosyal medya danışmanlığı vermekteyiz, sosyal medya yönetimi paketleri ile birlikte eğer sizlerin sosyal medya hesaplarınız yoksa açılması, kurulması ve optimize edilmesi hizmetini de veriyoruz. Markanızın yada kişilerin sosyal medyada karşılaşacağı A’dan Z’ye her şey, talebiniz doğrultusunda sosyal medya danışmanlığı hizmetimiz ile bizim sorumluluğumuzdadır.
Eğer sizin de profesyonel bir bir sosyal medya danışmanlığı hizmetine ihtiyacınız varsa, yapmanız gereken tek şey, ihtiyaçlarınızı belirlemek ve gerisini alanında uzman ekibimize bırakmaktır.


Sosyal Medya Danışmanlığı

Sosyal medya tercih edilebilirlik açısından televizyon gazete ve film gibi geleneksel medyaya fark atıyor. Çünkü;

Bu mecralara göre daha fazla erişilebilir olan sosyal medya platformları herkesin kullanımı için uygundur. Kontrol altında olan geleneksel medyada mesajlar ortaya çıktıktan sonra değiştirilemez ancak sosyal medyada paylaşımlara yorumlara anında müdahale etmek mümkündür. Sosyal medya bu anlamda özgürdür. Tercih edilmesindeki en büyük nedenlerden biri de sunduğu bu ifade özgürlüğüdür.
Avokado Dijitak olarak sunduğumuz profesyonel Sosyal Medya Danışmanlığı hizmetimiz ile ilgili Referanslarımızı inceleyebilir veya İletişim Formunu doldurarak projeleriniz için hızlıca fiyat teklifi alabilirsiniz.

Facebook Hesap Yönetimi

İnstagram Hesap Yönetimi

Twitter Hesap Yönetimi

TikTok Hesap Yönetimi

Sıkça Sorulan Sorular

Sosyal Medya Hesap Yönetimi ile ilgili merak edilenler

Sosyal Medya Yönetimi Nedir?

KSosyal medya yönetimi genel itibariyle bu hesapların nasıl kullanılması gerektiğini, sayfaların büyümesi için nasıl bir işlem yapılması gerektiğini, imaj yönetimini ve kriz anlarında izlenecek yol ve yöntemleri kapsar.

Fiyatlandırma kriterleriniz nedir?

Sosyal Medya Danışmanlığı fiyatları proje özelliklerine göre farklılıklar gösterir. Fiyatlarımızı sayfamızdan, İletişim Formunu Doldurarak, 0530 065 1930 WhatApp Destek Hattı üzerinden kolaylıkla öğrenebilirsiniz.

Sosyal Medya Hesaplarının Roparlanması Yapılıyor Mu?

Sosyal medya hesaplarının raporlamaları 15 veya 30 günlük periyotlar şeklinde gerçekleştirilmektedir. Bu raporlarda, verilerin doğru okunması büyük önem taşımaktadır.

Mutlu Müşteriler

Hizmetlerimizden yararlanan bağzı müşterilerimizin değerli yorumları.