Sosyal Medya Reklam Yönetimi Hizmeti

Günümzde dijital pazarı iyi şekilde kullanarak, hedef kitlenize en kısa yoldan ve kolayca ulaşabilirsiniz!

Günümüzde dijital reklamcılığın önemli bir ayağını oluşturan sosyal medya reklamlarının yönetimini, en iyi verimi alabilmek için profesyonel bir ekibe yaptırmanız gerekmektedir. Avokado Dijital olarak, firmanızın sosyal medya analizinin yapılması, sosyal medya hesaplarınızın reklamlar için uygun hale getirlmesi, sektörel olarak mecra yönetiminizin belirlenmesi, sosyal medya reklam bütçenizin oranlarının tespit edilmesi ve hedef kitleniz için gerekli demografik planlamanın yapılması hizmetlerini sunuyoruz.
Eğer sizin de profesyonel bir Sosyal Medya Reklam Yönetimi hizmetine ihtiyacınız varsa, yapmanız gereken tek şey, ihtiyaçlarınızı belirlemek ve gerisini alanında uzman ekibimize bırakmaktır.


Sosyal Medya Reklam Yönetimi Hizmeti

Sosyal Medya Reklamcılığı'na Genel Bakış

Sosyal medya ile ilgili bilinmesi gereken en dikkat çekici nokta, medyanın artık hızlı bir şekilde biçim değiştirerek sosyal medya haline gelmesidir. Facebook, Twitter, LinkedIn ve diğer sosyal platformlar artık yeni bir kişisel ağ yaratabilmeniz için sizlere hizmet vermekte; kullanıcılar ile iletişime geçerek medyanın diğer kanallarından elde edemeyeceğiniz avantajları elde etmenizi sağlamaktadır.
Markalar artık sosyal medya sayesinde kullanıcılarıyla yakın temas kurabilmekte, hedef kitleye doğru yerde doğru zamanda reklamlar yapabilmekte ve marka değerini arttırmaktadırlar.

Facebook Reklamları

Hedef Kitlenize Etkili Reklamlar

İnstagram Reklamları

İnstagram' da İşletmenizi Güçlendirin

Twitter Reklamları

Ürün ve Hizmetinizi Sergileyin

TikTok Reklamları

İşletmenizin Keşfedilmesini Sağlayın

Sıkça Sorulan Sorular

Sosyal Medya Reklamları ile ilgili merak edilenler

Sosyal Medya Reklam Yönetimi Nedir?

Facebook ve Instagram reklamları, küresel dijital reklam harcamalarının % 18,4’ünü oluşturmaktadır. TikTok, LinkedIn ve Twitter’ı da bu orana eklediğinizde, müşterilerinizin onlineda vakit geçirdikleri yerlerden ulaşmak için çok büyük bir fırsatınız oluşuyor.

Sosyal Medya Reklam Yönetimi Fiyatları Nelerdir?

Sosyal Medya Reklam Yönetimi fiyatları proje özelliklerine göre farklılıklar gösterir. Fiyatlarımızı sayfamızdan, İletişim Formunu Doldurarak, 0530 065 1930 WhatApp Destek Hattı üzerinden kolaylıkla öğrenebilirsiniz.

Sosyal Medya Reklam Yönetimi Nasıl Oluyor?

Sosyal medya reklamcılığında uzman olan ekibimiz, kârlılığınızı en üst düzeye çıkarmak için ürününüzün edinme bedelini hesaplamanıza yardımcı oluyor. Reklamlarınızı tasarlıyor, kampanyalarınızı oluşturuyor, verileri düzenli olarak analiz ediyor bu sonuçlara göre satışlarınızı artırmaya odaklanıyoruz.

Mutlu Müşteriler

Hizmetlerimizden yararlanan bağzı müşterilerimizin değerli yorumları.