Video Prodüksiyon

Video Prodüksiyon Hizmeti

Günümüz teknoloji ve iletişim çağının en efektif stratejileri arasında yer alan video prodüksiyon hizmetleri, marka ya da kurumunuzu görsel ögelerle anlatmak adına oldukça önemli bir araçtır. Çünkü hedef kitleye ulaşma yolunda kullanılabilecek en önemli faktörlerden biri görselliktir.

Avokado Dijital bünyesinde video prodüksiyon alanında uzman ekibimizle birlikte kurumsal/bireysel marka tanıtımı amaçlı film çalışmaları gerçekleştiriyoruz. Sektördeki son gelişmeleri yakından takip ediyor ve markanızı en iyi anlatacak çalışmalara imza atıyoruz. Bünyemizde oluşturduğumuz ve markanıza özel olarak tasarlanan video tanıtım filmleri ile kurumunuzu ve fikirlerinizi görsel olarak anlatırken hedef kitlenize en uygun mesajı en hızlı şekilde verebileceksiniz.


Video Prodüksiyon

Video Prodüksiyon Çözümleri

Avokado Dijital; geniş, teknolojik ekipman parkuru, kreatif ekibiyle, video ihtiyacı duyulan her konuda estetik ve efektif video prodüksiyon çözümleri üretir.
Video Prodüksiyon kapsamında; Tanıtım Filmi (Kurumsal Tanıtım Filmi, Ürün Tanıtımı, Mekan Tanıtımı, Kitap Tanıtımı, Etkinlik Tanıtımı, Web Sitesi Tanıtımı),Reklam Filmi, İnteraktif Video, Masaüstü Reklam Filmi, Bant Reklam, Jenerik & Fragman, Lansman Videoları, Video Davetiye, Logo Animasyonu, 2D-3D Animasyon, Online Video, Viral Video, Ürün Videoları, Etkinlik Prodüksiyonu, Görsel Efekt, Eğitim Videoları, Müşteri Görüşü Videoları, Röportaj, Motion Graphics, Kurgu & Montaj, Video Sunum ve Green Box Çekimleri gibi video ihtiyacı duyulan her konuda sistematik çalışmalar gerçekleştirerek tam hizmet sunar.

Brief

Video prodüksiyon sürecinde öncelikle müşterimizden brief alıyor ve akabinde ön çalışma yapıyoruz. Araştırma sürecimizde hem tekrara girmemek hem de müşterimizle ortak bir dilde konuşabilmek adına aynı kategoride şimdiye dek yapılan çalışmaları inceliyoruz.

üretim

Üretim sürecinde masa üstü çalışmaları ajans bünyemizde oluşturuyoruz. Reel çekim video prodüksiyon işlerinde ise anlaşmalı olduğumuz prodüksiyon şirketleri ile ilerleyerek süreci başlatıyoruz.

Teslim

Sizin için hazırlanmış video çalışmalarını tüm formatlarında tarafınıza iletmekteyiz. İsteğiniz üzere bu video çalışmasını çalışma yaptığınız ajanslara veya mecralara da gönderebiliriz.

Sıkça Sorulan Sorular

Video Prodüksiyon Hizmeti ile ilgili merak edilenler

Video Prodüksiyon Nedir?

Video prodüksiyon, markanın vermek istediği mesajı, marka adına en basit yolla anlatma yöntemidir. Markaların ulaştırmak istediği mesajı, afiş-ilan gibi durağan bir görselle anlatmak yerine hareketli görseller ve senaryo akışı ile anlatmak çok daha kolaydır. Videolu içeriklerin giderek artan izlenme katsayılarından da anlaşılacağı üzere ulaştırılmak isteneni en hızlı ve etkili anlatabilen süreç, video prodüksiyon diyebiliriz.

Video Prodüksiyon Nasıl yapılır?

Video prodüksiyon sürecinde de diğer kreatif süreçlerde olduğu gibi öncelikle brief alınır. Yeterli brief alındıktan sonra anlatılmak istenen konuya dair senaryo yazılarak markanın hikaye anlatımı belirlenir. Senaryo tamamlandıktan sonra uygulama sürecine geçilir. Bu aşamada prodüksiyonun masaüstü ya da reel çekim olmak üzere türü belirlenerek ilgili çalışmalar gerçekleştirilir.

Video Prodüksiyon Maliyeti Nedir?

Video prodüksiyon maliyetleri videonun içeriğine göre oldukça değişkenlik göstermektedir. Projeye başlamadan, yani senaryo yazılmadan önce net bir rakam telaffuz etmek doğru değildir. Videonun türüne göre masaüstü prodüksiyonlarda saniye üzerinden bir fiyat verilebilirken reel prodüksiyonlarda oyuncuların ve seslendirme sanatçıların kaşeleri birbirinden farklı olduğu için fiyatlar oldukça çeşitlidir.

Mutlu Müşteriler

Hizmetlerimizden yararlanan bağzı müşterilerimizin değerli yorumları.