Logo Tasarımı

Logonuz yok veya kötü diye üzülmeyin, Profesyonel dokunuşlarla yanınızdayız!

Marka, topluluk, kurum ve bireysel de olmak üzere sektörel alana hitap eden, renk ve semboller kullanılması gereken logo, öncellikle dijital teknolojinin ilerlediği günümüzde etkili bir reklam değeri taşımaktadır. Markanın değerini, imajını ve profesyonelliğini ifade edecek küçük bir sembol, aslında büyük bir kitlenin dikkatini çekecek önemli bir imge olarak kullanılmaktadır.

Profesyonel illustator ve logaster hizmetiyle, corel draw vektörel çizim tekniği kullanılarak, hayal gücü, marka değeri ve sektörün imgeleri üzerinden bir görsel oluşturularak, imaj kazandırılmaktadır.


Logo Tasarımı

Logo Ve Marka Birlikteliği

Handwrite ve ve mizahi logo tasarımları samimi, aynı zamanda dikkat çekici görünebilmektedir. Vektörel logo tasarımı ise kurumun kendini en iyi şekilde temsil edecek bir sembolle bütünleştirilmesini sağlayacak, yaratıcılığa ve hayal gücüne ihtiyaç duymaktadır. Aynı zamanda vektörel çizim dosya boyutu olarak az yer kaplayan, görsel olarak imge ve simgelerden oluşan bir tasarım biçimidir. Markanın sektörüyle bağlantısını birebir gösteren bir çizim olarak değil, anımsatan, nesne ve matematiksel ifadelerin kullanılmasıyla uygulanmaktadır. Firma marka ismini, yazı ve simgelerle birlikte ortaya koyarak, logonun markaya uyumlu olmasını sağlayacak etkiler bırakmaktadır. Renk, yazı fontu ve firmanın markasını parlattığı noktalar da dikkate alınarak tasarlanmaktadır.

Sıkça Sorulan Sorular

Logo Tasarımı ile ilgili merak edilenler

Logo Tasarımı Nedir?

Logo, en sade anlatım ile kelime ya da kelimeler ile oluşturulan, dijital veya basılı hemen her alanda kullanılabilen, amaca göre kişi/işletme/kurum vb. temsil eden simgelerdir. Logo tasarım ise, logonun oluşabilmesi adına yapılan tasarıma denir. Logo, kimi zaman kara kalem, kimi zaman dijital ortamda tasarlanabilir.

Logo Tasarımı Nasıl Olmalıdır?

Sade, net ve anlaşılır bir tasarım olmalı. Markanın karakteri ile uyumlu olmalı, markayı doğru yansıtmalı. Maksimum 2 – 3 renk kullanılmalı. Vektörel olarak hazırlanmalı. Özgün olmalı. Simetri kurallarına dikkat edilmeli.

Logo Tasarımı Fiyatları Nelerdir?

Logo Tasarım fiyatları proje özelliklerine göre farklılıklar gösterir. Logo Tasarım Fiyatlarımızı sayfamızdan, İletişim Formunu Doldurarak, 0530 065 1930 WhatApp Destek Hattı üzerinden kolaylıkla öğrenebilirsiniz.

Mutlu Müşteriler

Hizmetlerimizden yararlanan bağzı müşterilerimizin değerli yorumları.