Outdoor Reklamları

Outdoor Reklam Hizmeti

Diğer adı açık hava reklamcılığı olan outdoor reklamları, hedef kitlenin günlük rutini içerisinde gördüğü reklamların genelidir. Hedef kitlelere aracısız ulaşmak, bilinçaltında yer etmek, prestij sahibi olmak isteyen firmalar tarafından tercih edilen outdoor reklamcılığı bina giydirmeden otobüs duraklarındaki afişlere kadar geniş bir alanda uygulanabilmesi ile müşteriye birden çok alternatif sunar. Açık hava reklamları günümüzde oldukça hızlı bir şekilde gelişmiş ve neredeyse tüm yaşam alanlarımızda yer almıştır.

Brief

Avokado Dijital olarak outdoor reklam çalışmalarımız öncesinde müşterimizden brief alıyor ve akabinde ön çalışma yapıyoruz. Hem müşterimizle ortak bir dilde konuşabilmek hem de tekrara girmemek adına aynı kategoride şimdiye dek yapılan çalışmaları inceliyoruz. Onay sonrası üretim sürecine başlıyoruz.

üretim

Ajans bünyemizde açık hava reklamlarında çıkılacak reklam alanına göre tasarım çalışmaları oluşturuyoruz. Yapılan tasarımları müşterimizin onayına sunduktan sonra, son güncellemeleri tamamlayarak teslim sürecine geliyoruz.

Baskı

Direkt olarak matbaa hizmeti sağlamıyoruz; fakat matbaa hizmeti sağlayan partnerlerle çalışıyoruz. Bir nevi danışmanlık hizmeti sunuyoruz diyebiliriz. Danışmanlık hizmeti kapsamında materyal bilgileri konusunda yönlendirmeler yapıyoruz. Fiziki bir baskı sürecimiz olmasa da uygulama sürecinde destek oluyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular

Outdoor Reklam Hizmeti ile ilgili merak edilenler

Durak Reklamları Nedir?

Belediye otobüs duraklarının yan kısımlarında görmeye alıştığımız bu reklamlar günümüzde firmaların yoğunlukta tercih ettiği reklam çeşitleri arasında yer almaktadır. Bir markanın daha fazla tanıtılabilmesi açısından durak reklamları doğru bir tercihtir.

Totem Reklamları Nedir?

Ana yol ve karayolu üzerinde bir firmanın tanıtımı, ürünlerin tanıtımı veya restoran, kafeterya, benzin istasyonları gibi alanların ne kadar uzaklıkta olduğunu göstermek adına tercih edilen reklamlar totem reklamları olarak adlandırılır.

Açık Hava Reklamı Nedir?

Tüm vatandaşların, yerli-yabancı misafirlerin serbestçe kullandıkları, açık alanlarda (AVM’lerde bu kapsamdadır) yapılan tüm reklamlar açık hava reklamına girmektedir. Başlıcaları için tabela, billboard, duba ve bayraklar örnek olarak gösterilebilir.

Mutlu Müşteriler

Hizmetlerimizden yararlanan bağzı müşterilerimizin değerli yorumları.